Британската актерка и топ-модел, Елизабет Харли, покажа дека и на 55-годишна возраст изгледа неверајатно.

Елизабет позираше топлес на снегот, а на себе има само капут и долен дел од новата колекција на нејзиното бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.