Игор Џамбазов одбележа половина година љубов со Илина Арсова.

Шоуменот и планинарката ја започнаа својата дружба во Дојран и отворено ја покажуваат својата љубов преку „Инстаграм“ изминатите месеци.

Пред 6 месеци, се спои неспоивото, се вљуби невљубивото…, во свој стил објави Џамбазов.

 

 

View this post on Instagram

 

Пред 6 месеци, се спои неспоивото, се вљуби невљубивото…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.