Јелена Карлеуша не запира да жари и пали со својот провокативен изглед и секси фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

Пејачката и овојпат ги почести своите фанови со врело издание облечена во кусо здолниште, а акцентот овојпат беше ставен на нејзината бујна предница.

Карлеуша доби голем број на комплименти на сметка на нејзиниот изглед и илјадници лајкови.

 

View this post on Instagram

 

🌪 Thanks @fashioncompanyofficial , love my @stevemadden sandals ✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.