Водителката Милена Антовска е прва гостинка во новата сезона на јутјуб-емисијата „Жешко столче“. Милена, која го очекува своето второ дете одговара на „жешките“ прашања.

Меѓу другото открива дали и какво ривалство има меѓу неа и нејзината колешка од Канал 5 – Јелена Спенџарска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.