Пејчаката Јелена Карлеуша, после пишувањата за развод конечно објави фотографија со својот сопруг Душко Тошиќ на Инстаграм.
Имено, Јелена објавила фотографија од еден ресторан, каде уживала со сопругот и ќерките Ника и Атина.


Меѓутоа, иако изгледа дека се е во совршен ред во бракот на пејачката, фановите забележаа дека на ниту една фотографија Јелена и Душко не се еден крај друг, туку дека одвоено се сликаат со децата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.