Пејачката Ана Николиќ заедно со ќерката Тара отиде на Тајланд, а за одморот искеширала преку 20.000 евра.

Пред да одат во Тајланд, Ана и Тара биле во Дубаи, бидејќи пејачката не можела да се реши само за една дестинација, па решила да ги посети двете.

Токму оттаму пејачката објави фотографија на која се гледа како сега, после неколку месеци макотрпна работа, изгледа во бикини. Послаба од било кога, Ана ги воодушеви сите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.