Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ, син на директорот на Црвена Звезда, Звездан Терзиќ, подготвува свадба. Костадин (28) ќе се жени со Валентина Лопичиќ, девојка со црногорско потекло, која студиите ги завршила во Лондон.

Судбоносното „да“ ќе го изговорат во јуни 2020 година во еден луксузен белградски ресторан.

Костадин со години беше во врска со Анастасија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.