Поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша буквално процвета со новата сопруга, пишуваат српските медиуми за првиот сопруг на пејачката, Бојан Кариќ, кој се прослави со бракот со пејачката во 2004 година.

Тие беа во брак само три месеци, а по три години од разводот тој се ожени со сегашната сопруга Маша со која има две деца.

Јавноста на големо овие денови ги споредува двете „плавуши“ и едногласно му порачаа на Бојан дека сегашната сопруга е поубава од Карлеуша.

 

View this post on Instagram

 

Pećka patrijaršija / Patriarchate of Peć 🙏🏻❤️

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.