Модниот креатор Саша Видиќ остро ја нападна својата некогашна пријателка Цеца Ражнатовиќ за стајлингот со кој се појави во едно шоу.

Некогашните најдобри пријатели не се во најдобри односи и оттогаш постојано се навредуваат.

 

Светлана, мораш да го смениш целиот ти.Но,комплетно целиот тим. Се деградираш со модата што ја носиш-проговори креаторот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.