Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски гради музичка кариера и прави смели потези на социјалните мрежи.Taа се соблече полугола на Попова Шапка. На Инстаграм таа има повеќе од 16.000 следбеници и постојано објавува фотографии од себе и своите гостувања низ различни емисии.

 

Кристина и Даниел по разводот останаа во добри односи и се грижат за синот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.