За време на викендот и во Србија владее полициски час, а вака Анастасија Ражнатовиќ ја го поминува времето во изолација.

Српската пејачка и ќерка на Цеца го искористи сончевото време во Нови Сад и денот го помина сончајќи се во двор. За следачите на „Инстаграм“ имаше посебен подарок, бидејќи сподели неколку фотографии и видеа како се сонча во црвени танга бикини кои едвај ги прекриваа интимните делови.

 

View this post on Instagram

 

Soaking up the sun ☀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.