Ќерката на Цеца, пејачката Анастасија Ражњатовиќ ужива на Малдивите, каде што одлучи неколку дена да се одмори на оваа егзотична дестинација.

Од таму, Анастасија објави две нови фотографии, а нејзината совршена фигура во бикини е причина речиси никој да не ги забележува морето и хоризонтот во позадината.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.