Јелена Карлеуша настапувала во еден клуб, при што покажала најпровокативно издание досега.

Пејачката облекла проѕирен комбинезон, ставила траки преку градите, а долу носела само каиши и ланци

Нејзините фанови навикнале секогаш да ја гледаат во различни изданија, но овојпат Карлеуша ги помина границите и покажа дека секогаш може да изненади.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.