По секс скандалот кој излезе во јавноста минатиот месец, а се уште е актуелен во јавноста, медиумите речиси како да го следат секој чекор на Јелена Калреуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ.

Иако пејачката рече дека се работи за фотомонтажа аферата и понатаму е топ тема во целиот регион.

И додека Јелена се посвети на кариерата, новата песна, настапите, нејзиниот сопруг од време на време објавува по некое „стори“ на својот Инстаграм профил и покажува во каков луксуз живее, но и ужива додека е на одмор.

Тој во моментов ужива во Дубаи, а фотографијата открива дека се наоѓа во луксузен апартман и ги користи сите привилегии во овие тешки моменти во неговиот брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.