Иако се врати од Турција, каде во луксузен ресорт во Анталија уживаше со ќерките Ника и Атина, летото не заврши за Јелена Карлеуша. Српската ѕвезда продолжи да ги чести своите обожаватели на „Инстаграм“ со фотографии и видеа во кои позира по бикини.

По оние необичните, сега следат и светликави бикини, кои го откриваат совршеното тело на 42-годишната пејачка.

 

View this post on Instagram

 

Pretty in @prettylittlething ✌🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.