Анастасија објави видео од хотелот „Хајат“ каде вечерва слави семејството Ражнатовиќ. Сестрата на зетот за земањето на невестата и црковното венчавање одбра бел костум со свтликаво сако.

 

View this post on Instagram

 

Prelepa.Tasa😍 @raznatovicanastasija #anastasijaraznatovic

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

За свадбената веселба младата пејачка повторно одбра блескави детали и припиен фустан.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.