Продолжуваат препукувањата помеѓу ДНК и Слаткаристика. Откако пред неколку месеци Марко Маринковиќ во „Ексклузив“ упати многу критики кон Панчо, за начинот на работа, парите кои ги заработува, но и како ги заработува, сега во истата емисија и Панчо имаше што да каже.

Слаткар се закачнал со погрешен човек, јас сум израснат на улица, иако тој глуми дека е уличар, а живее на Водно, рече Панчо.

Целото интервју тука

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.