Контроверзната старлета од Србија, учесничка во реалното шоу „Задруга“, Мина Врбашки ги објави коментарите кои на нејзините фотографии ги остави женетиот фудбалер од Војводина, Владимир Ковачевиќ.

Mina Vrbaški prepiska

Бомба, пишува тој на фотографијата на која Мина стои на кревет само по долна облека и држи розови балони.

На следната фотографија, тој го бара нејзиниот телефонски број.

Ова се нашите мажени мажи денес, напиша таа и ја тагна неговата соприга.

Набргу потоа, профилот на фудбалерот на „Инстаграм“ беше затворен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.