Лидерот на Нови Фосили беше 30 години во брак со Снежана.Тој за неа велеше дека е љубов на неговиот живот за која сакал и се оженил а не за жената со која има дете, синот Тино.

Но проблемите со дрогата и алкохолот си го направија своето па тој пред неколку години ја претепа својата сопруга.Таа раскажува дека никогаш не го видела толку агресивен но оти сепак му простила.

Бевме заедно во станот.Цел ден ги пушташе своите све омилени песни и на Витни Хјустон која ја обожаваше. Му се собраа многу емоции, почна да плаче и без причина стана агресивен. Ме зграби за врат и сакаше да ме исфрли од станот. Соседите слушнаа и викнаа полиција-раскажува Снежана.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.