Пејачката Цеца Ражнатовиќ често ги поминува летните денови во вила на Кипар, која реши да ја реновира.

Вилата ќе  биде во „Мајами стил“, модерен и удобен на 600 метри квадратни.

Целиот преден дел на вилата на Цеца ќе биде во стакло, со поглед на големиот базен. Покрај базенот, и дворот ќе има свое место за одмор покрај големото џакузи.

ПогледнетеRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.