Скандалот кој настана откако во јавноста испливаа фотографиите и преписките меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, не стивнува, но Јелена и Душко им пркосат на сите, уживајќи со ќерките во Дубаи.

Јелена на Инстаграм сподели видео и фотографии од нејзиниот сопруг Душко со ќерките во луксузен хотел во Дубаи.

Како што пренесуваат српските медиуми, тие сакаат да се засолнат од се и да си посветат време на себеси, демантирајќи ги пишувањата дека ќе се разведуваат или дека се во лоши односи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.