Српската пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најубавите пејачки на естрадата, а како дополнителна работа на која мажите веднаш паѓаат се нејзините тетоважи.

Пејачката за прв пат се истетовирала пред неколку години, а од тогаш до денес речиси да не прекина со шарањето на телото.

Овој пат поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“ се одлучи меѓу градите да стави тетоважа.

Станува збор за срце кое го стави пејачката на левата града.

Претходно таа меѓу двете гради истетовира тетоважа од непознато значење засега.

Дел од фановите и упатија позитивни коментари, додека дел и порачаа дека не и требало.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.