Српската полиција полиција тргна по лов на старлети. Вчера беше уапсена Тијана Ајфон за проституција.

Таа покрај проституција се бавела и со поредување а приведена е во Бјелина.

Тијана не е првата која е мета на полицијата.Пред неколку месеци беше уапсена и Мими Оро која е позната по учеството во реални шоуа.

Најлошо помина поранешната учесничка во шоуто Задруга, Ема Лапин која е осудена на четири години затвор.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.