Цеца за првпат откако се излечи од корона излезе во јавност. Таа со својата ќерка Анастасија и со пријателите излезе на вечера. Сепак медиумите го забележаа совршениот стајлинг на Цеца.

Таа на себе имаше црни широки пантолони, бела летна кошула и плава чанта. Таа чини ни помалку ни повеќе туку 4.300 евра и е од марката „Шанел“.

Папучите пак што ги носи Светлана се од марката „Ботега“ и чинат 990 евра

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.