Откако во тв емисија Чеда Јовановиќ ја праша Цеца зошто не ја уапсиле Лепа Лукиќ туку нејзе за убиството на премиерот Ѓинѓиќ, синот на Аркан, Војин иронично објави слика од неговиот татко во црногорска носија.

Но, за иронијата да биде поголема тој не е во добри односи со Цеца и објави стих токму од песна од Лепа Лукиќ.

Лети лети бијели голубе“-стои на фотографијата.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.