Новопечената пејачка Анастасија Ражнатовиќ реши да ги послуша апелите и поради корона вирусот да остане дома. Таа упати и апел преку Инстраграм каде има стотици илјади обожавалтели да не излегуваат надвор.

На фотогафијата ќерката на Цеца ужива во кревет облечена во бела маица со длабоко деколте што секако им се допадна на мажите

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.