Транформацијата на младата и талентирана пејачка и тоа како и годеше, а сега се пофали со резултатот. Имено Антониа Гигоска со здрав начин на исхрана и физичка активност своето тело го доведе со совршеноство, а сега објави и фотографија во бикини. Покрај базен во Анталија, Гигоска позираше во мало бикини со анимал принт.

Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија, а нејзините фанови не се штедат на комплименти и лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.