Српската ѕвезда Јелена Карлеуша стигна во Охрид со приватен авион. Таа вечерва ќе ги забаува фановите кои со нетрпение го очекуваат нејзиниот настап.

Добар ден на сите.Стигнавме во Охрид, се гледаме вечерва на концерт-изјави ЈК по слетувањето во Македонија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.