Босанскиот фудбалер, Огњен Врањеш беше во центарот на скандалите поради експлицитните фотографии со Јелена Карлеуша.

Имено, во јавноста се појавија експлицитни фотографии кои наводно пејачката ги испраќала на босанскиот фудбалер. Исто така се појавија и пораки кои наводно ги разминувале меѓу себе.

Како што пренесуваат српските медиуми, Огњен Врањеш одлучил да се разведе од сопругата.

Огњен и Даниела одлучија да стават крај на нивниот брка. По скандалот со Јелена Карлеуша одлучија да се разделат, а Врањеш веќе се консултира со адвокатите и поднесе барање“, вели извор упатен во целата ситуација.

Имено, на левата страна на градниот кош, фудбалерот го имаше истетовирано името на сопругата.

Меѓутоа, дека љубовта не им цвета докажува и тоа што тој наводно ја прикрил тетоважата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.