Актерката Памела Андерсон има нова љубов. Откако имаше болно раскинување на врската со фудбалерот Адил Рами кого го фати во прељуба, атрактивната „чуварка на плажата“ се заљуби во својот телохранител.Во стилот на Витни Хјустон во филмот со Кевин Костнер и памела се зближи со телеохранителот Дан Хаусурт.

Памела е многу среќна но и вниммателна поради лошите искуства од минатото.Но, едно е сигурно, таа вели дека тешко дека повторно би стапила во брак на 51 година

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.