Пејачката Лепа Брена ужива на одмор во Хрватска, а своите следбеници секојдневно ги радува со нови фотографии.

Овојпат Брена објави фотографија на која се гледаат нејзините долги нозе кренати во вис, а тоа беше глетка која никого не остави рамнодушен.

Социјалните мрежи се вештија од пофални зборови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.