Споделувајќи фотографии од Кајманските острови, каде што во моментов ја одведе работата на брод, Ноне Неделковска во описот ги сподели своите „љубовни маки“.

Оваа мала госпоѓа сака врска, но сака и да биде сингл. Сака да има врска која ќе заврши со брак, но завршува со мажи што се емотивно недостапни. Обично сум многу пребирлива, а секогаш успевам да го изберам погрешниот, пишува таа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nona 🌸 (@nona.nedelkovska)Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.