Поранешната пејачка Ноне Неделковска го прослави својот 34. роденден. Таа со кармин на огледало напиша дека полни 34 години, па видеото го сподели на социјалните медиуми.

По осум  година работа во странство, оваа година роденденот го помина дома, а претпазлива  во однос на вирусот немаше прослава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.