Хрватската актерка и пејачка Нивес Целзуус реши да го искористи топлото време.Таа се фати за работа и ја бојадиса старата ограда на нејзината тераса.40 годишната Нивес се пофали како фарба и тоа облечена во куси пантолончиња и длабоко деколкте.

На Инстраграм веќе има и барања Нивес да дојде во нивниот дом да помогне, се разбира идентично облечена.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.