Нивес Целзиус одговори на критиките кои доаѓаат најчесто од женскиот пол дека има целулист.Ваквите прозивки дојдоа откако 39 годишната старлета и актерка се појави со стрии на нозете и на задникот.

Мојот целулитен задник може да го бакне само моето момче. Само пријатно и „одјебано“-напиша згодната Хрватка.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.