Со провокативна фотографија објавена на Инстаграм, Нивес Целзиус, испрати порака со која ја подигна температурата.

Нивес во својот кревет во долна облека покажа дека знае како да им посака добро утро на своите фанови.

Утрово е совршено за да се остане во кревет – порача Нивес

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.