Никол Шерцингер една од најатрактивните жени на светот, а таквиот статус Никол го потврди со новите објавени провокативни и заводливи фотографии.

Легната на песок, во минијатурно бикини, исончана и секси, Никол позираше на задоволство на нејзините фанови на социјалните мрежи.

Убавата Никол, која се наоѓа на островите Туркс и Каикос на Карибите, не открива кој ја фотографирал во толку заводливи пози, но се претпоставува дека зад камерата стоело нејзиното момче, седум години помладиот, рагбист Том Еванс, од кого не се одделил од почетокот на пандемијата.

 

 

 

 

 

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.