Американската рапрка Ники Минаж на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која е сосема гола што е нејзина редовна пракса.

Имено, таа позира седејќи, а интимата ја прекрила со розеви пернички во облик на срце.

Најголемо внимание привлекле нејзините розеви влечки кои ги носи.

Имено, во еден момент фановите на познатата пејачка успеаа да ја „срушат“ страицата на која што се продават. Нормално, таа на себе не носела само обични влечки, туку од оние со потписот на „Шанел“.

Во само еден ден на нејзината објава успеа да собере повеќе од 4 милиони лајкови, но тоа не е чудно бидејќи таа веќе четири месеци на својот Инстаграм профил не поставила ниту една фотографијa.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.