За аферата на Јелена Карлеуша  и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему, сигурно ќе ги изненади сите.

Имено на фотографијата се гледа Јелена во целосно поинакво издание од она кое секојдневно го претставува на јавноста по пат на социјалните мрежи.

Таа е во сосема природно издание и далеку од гламурот на кој сите се навикнати.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.