Нема свадба, само веселба: Манекенката и водителка Симона Станковска e трудна

Македонската манекенка и поранешна водителка, Симона Станковска наскоро ќе стане мајка. Таа веќе е во шестиот месец од бременоста и … Продолжи со читање Нема свадба, само веселба: Манекенката и водителка Симона Станковска e трудна