Хрватската пејачка успеа да собере над 35 илјади лајкови за помалку од 24 часа објавувајќи жешка фотографија од одморот на Малдиви.

Нека пукнат душманите, ѝ порачува една обожавателка на Северина, потенцирајќи дека пејачката изгледа одлично и покрај годините и сè што и се случува.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.