Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ иако сакаше да ја сокрие својата врска од јавноста и медиумите, нејзиниот избраник сам ги предизвика медиумите да биде мета на нив со новата фотографија со извајаното тело.

Анастасија веќе подолго време ужива во врската со Ѓорѓе Кулиќ кој е богат бизнисмен од Нови Сад, а тој во моментов ужива во Бразил.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.