Холивудскиот актер никогаш не бил уловен во вакво светло. Излегувајќи од приватна забава во Лондон, Брус Вилис бил толку пијан, што едвај стоел на нозе. Како што пишуваат светските медиуми, забавата се одржувала во ексклузивниот лондонски клуб „Annabel’s Members Club“, а папараците го начекале 63-годишниот актер на излегување. Тој се симнувал по склаите со помош на два телохранитела и за малку ќе се паднел. Едвај држејќи ги очите отворени, некако стигнал до автомобилот, од каде им упатил поздрав со средниот прст на новинарите.

(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)
(фото: Profimedia, Xposurephotos)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.