Аца Лукас конечно на јавноста и ја покажа новата девојка Јована, која блескала од среќа додека седела крај него.

Досега Лукас ја криел од медиумите својата избраничка, но таа дошла да го поддржи.

Фолкерот ја претставил својата нова песна „Проблем“, а таа цело време била крај него, се смеела, наздравувала и се бакнувала со Аца.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.