Анастасија Ражнатовиќ е нестрплива да замине на одмор. Новата ситуација со короната и ги помести плановите па сега таа е затворена во Нови Сад со своето момче. Анастасија имаше план да замине во Црна Гора но ако замине ќе треба да седи во изолација.

Исто така не може да отиде ниту во Грција, ниту пак на Кипар каде нејзината мајка Светлана има куќа.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.