Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ откри зошто не се омажила со него и покрај големата љубов. Според Маша Терзиќ, со Вељко размислувала за брак со Вељко но не сакала да се сложи за една важна работа за свадбата. Маша во никој случај не сакала да ја носи венчаницата на Цеца, на што Богдана немаше ништо против.

Во статусот на Инстаграм таа потвррдува дека токму тоа е причината за раскинувањето на врската е што во никој случај не сакала да ја носи венчаницата на Цеца, на што Вељко инсистирал.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.