Јелена Карлеуша имаше непријатност за време на снимањето на „ѕвездите на Гранд“. Среде емисија и пукнаа панталоните што беше повод за шега.

-Така ми е кога имам огромен задник-се пошегува пејачката.

 

Рамнодушен не остана ниту директорот на Гранд Саша Поповиќ кој искоментира дека јаде како луда и оти панталоните не можат да го издржат задникот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.