Цеца Ражнатовиќ одржа концерт во Косовска Митровица како поддршка на мирните протести на Србите против воведувањето данок од 100% на производите од Србија.

Е сега, нејзината лута ривалка Јелена Карлеуша не можеше да остане нема пред оваа вест, па одлучи да се огласи на Твитеr…

Жими мајка, не ми е јасно како овие напатени луѓе на Косово не ја гаѓале со некој компир оваа криминогена будалетинка додека фалшираше“, порача ЈК во свој стил.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.