Хрватската секс бомба, пејачка и актерка Нивес Целзиус се почесто се фотографира гола отколку облечена. Веројатно само тоа и останува, со оглед на фактот што никаде не може да настапува заради корона пандемијата, а веројатно и се поретко се снимаат играни ТВ серии… Или пак неа не ја викаат да глуми?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.