На фолк пејачката Дара Бубамара очигледно е дека не и доаѓа памет. Откако пред неколку години излезе нејзино видео во кое таа се самозадоволува, таа се пофали дека има ново издание, овој пат многу поексплицитно.

Другарката на Дара која имала можност да го гледа видеото рекла дека тоа е вистинско ремек дело во кревет.

Сексот им бил толку добар што таа преложила да се снимат за да го имаат за спомен. Партнерот се согласил и видеото трае десет минути-раскажува нејзината другарка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.